Kontakta oss

Det går bra att kontakta oss enligt nedan gällande förfrågningar eller ytterligare frågor eller funderingar!
Vi på Trädgår'n ser fram emot att höra från Dig!

TRÄDGÅR’N

Nya Allén 11
411 38 Göteborg
Tel: +46 (0)31 10 20 80

För allmänna frågor maila:
info@tradgarn.se

För upphittat maila:
upphittat@tradgarn.se

För bokningar maila:
boka@tradgarn.se

Vi är en kontantfri verksamhet!

PLATSCHEF / HEAD OF UNIT

Carlos Foresti
Mail: carlos@tradgarn.se
Tel: +46(0)31-102088

EVENEMANGSCHEF / RESERVATIONS AND EVENT MANAGER

Lisa Tisell – FÖRÄLDRALEDIG

MARKNAD- & FÖRSÄLJNINGSCHEF / MARKETING & SALES MANAGER

Josefin Fröberg
Mail: josefin@tradgarn.se
Tel: +46 (0) 31 10 20 82

EVENT- & BOKNINGSANSVARIG / EVENT & BOOKING

Malin Albertsson
Mail: malin@tradgarn.se
Tel: +46(0)31-102093

KONSERTANSVARIG / CONCERT MANAGER

Alexander Alomar Olsson
Mail: alexander@tradgarn.se
Tel: +46 (0) 31 10 20 83

KÖKSMÄSTARE / CHEF

Pooya Ajir
Mail: pooya@tradgarn.se
Tel: +46 (0)31-10 20 84

SÄLJ & MARKNAD / SALES & MARKETING

Nina Torsede
Mail: nina@tradgarn.se
Tel: +46(0)31-102085

 

Öppettider

RESTAURANG

LIVE! – öppettider endast i samband med konserter, se datum HÄR!

För mer info ring: 031-102080

För mer info om våra olika lokaler se: HÄR!

NATTKLUBB ENTER

Lördag
22:00 – 03:00

(Rek 20 år och vårdad klädsel)

För bordsbokning skicka via Instagram DM eller skicka ett PM via Trädgår’n Nattklubbs FB sida

För mer info om våra specifika events: se HÄR!

För mer info ring: 031-102080