Kontakta oss

Det går bra att kontakta oss enligt nedan gällande förfrågningar eller ytterligare frågor och funderingar kring våra evenemang,
Vi på Trädgår'n ser fram emot att höra från Dig!

TRÄDGÅR’N

Nya Allén 11
411 38 Göteborg
Tel: +46 (0)31 10 20 80

För allmänna frågor:
info@tradgarn.se

För upphittat:
upphittat@tradgarn.se

För bokningsförfrågningar:
boka@tradgarn.se

För bordsbokningar till nattklubben:
bord@tradgarn.se

Vi är en kontantfri verksamhet!

PLATSCHEF / GENERAL MANAGER

Carlos Foresti
Mail: carlos@tradgarn.se
Tel: +46(0)31-102088

EVENEMANGSCHEF / EVENT MANAGER

Malin Albertsson
Mail: malin@tradgarn.se
Tel: +46 (0)31-10 20 82

DRIFTCHEF / OPERATION MANAGER                                                                  NATTKLUBB / NIGHTCLUB

Pontus Fehrling
Mail: pontus@tradgarn.se

DRIFTCHEF / OPERATION MANAGER                                                                        KONSERT OCH EVENT / CONSERT AND EVENT

Moa Lindskog
Mail: moa@tradgarn.se

KÖKSMÄSTARE / CHEF

Pooya Ajir
Mail: pooya@tradgarn.se
Tel: +46 (0)31-10 20 84

NÖJESCHEF / NIGHTCLUB MANAGER

Philip Wandhammar
Mail: philip@tradgarn.se

Öppettider

Våra kontorstider: 
Måndag-fredag: 09.00-17.00

Våra telefontider kan variera, men vanligtvis:
Vardagar: ca 09.00-17.00 (Lunchstängt 12:00-13:00)

RESTAURANG
LIVE! – öppettider endast i samband med konserter, se datum HÄR!

NATTKLUBB
Fredagar: vanligtvis 23-03
Lördagar:
vanligtvis 23-03
Läs mer om specifika nattklubbskvällar HÄR!

(Port Du Soleil är tillbaka igen sommaren 2023.)

För mer info om våra specifika events: HÄR!