Kontakta oss

Det går bra att kontakta oss enligt nedan gällande förfrågningar eller ytterligare frågor eller funderingar!
Vi på Trädgår'n ser fram emot att höra från Dig!

TRÄDGÅR’N

Nya Allén 11
411 38 Göteborg
Tel: +46 (0)31 10 20 80

För allmänna frågor maila:
info@tradgarn.se

För upphittat maila:
upphittat@tradgarn.se

För bokning i restaurangen:
boka@tradgarn.se

Vi är en kontantfri verksamhet!

Den 18 april går kontoret på Påskledigt och är tillbaka igen som vanligt den 23 april kl 09.00! För er som glömt saker efter nattklubbsbesök vänligen maila oss så återkommer vi så snart vi kan den 23 april!

Se nattklubbens event under påskhelgen här!

PLATSCHEF / HEAD OF UNIT

Carlos Foresti
Mail: carlos@tradgarn.se
Tel: +46(0)31-102088

EVENEMANGSCHEF / RESERVATIONS AND EVENT MANAGER

Lisa Tisell – FÖRÄLDRALEDIG

MARKNAD- & FÖRSÄLJNINGSCHEF / MARKETING & SALES MANAGER

Josefin Fröberg
Mail: josefin@tradgarn.se
Tel: +46 (0) 31 10 20 82

EVENT- & BOKNINGSANSVARIG / EVENT & BOOKING

Malin Albertsson
Mail: malin@tradgarn.se
Tel: +46(0)31-102093

KONSERTANSVARIG & PROJEKTLEDNING / CONCERT & PROJECT MANAGER

Alexander Alomar Olsson
Mail: alexander@tradgarn.se
Tel: +46 (0) 31 10 20 83

KÖKSMÄSTARE / CHEF

Pooya Ajir
Mail: pooya@tradgarn.se
Tel: +46 (0)31-10 20 84

SÄLJ & MARKNAD / SALES & MARKETING

Nina Torsede
Mail: nina@tradgarn.se
Tel: +46(0)31-102085

 

Öppettider

RESTAURANG

LIVE! – öppettider i samband med konserter, se datum HÄR!

För mer info ring: 031-102080

För mer info om de olika koncepten se: HÄR!

NATTKLUBB ENTER

Lördag
22:00 – 03:00

(Rek 20 år och vårdad klädsel)

För bordsbokning maila: nattklubb@tradgarn.se

För mer info: se HÄR!

För mer info ring: 031-102080