Kontakta oss

Det går bra att kontakta oss enligt nedan gällande förfrågningar eller ytterligare frågor och funderingar kring våra evenemang,
Vi på Trädgår'n ser fram emot att höra från Dig!

TRÄDGÅR’N

Nya Allén 11
411 38 Göteborg
Tel: +46 (0)31 10 20 80

För allmänna frågor:
info@tradgarn.se

För upphittat:
upphittat@tradgarn.se

För bokningsförfrågningar:
boka@tradgarn.se

För bordsbokningar till nattklubben:
bord@tradgarn.se

Vi är en kontantfri verksamhet!

PLATSCHEF / GENERAL MANAGER

Carlos Foresti
Mail: carlos@tradgarn.se
Tel: +46(0)31-102088

EVENEMANGSCHEF / EVENT MANAGER

Malin Albertsson
Mail: malin@tradgarn.se
Tel: +46 (0)31-10 20 82

BOKNINGSKOORDINATOR / BOOKING COORDINATOR

Matilda Sahlberg
Mail: matilda@tradgarn.se
Tel: +46 (0)31-10 20 80

MARKNAD- & FÖRSÄLJNINGSANSVARIG / MARKETING & SALES

Carin Ylisirkka
Mail: carin@tradgarn.se
Tel: +46 (0)31-10 20 85

EVENT- & KONSERTANSVARIG / EVENTS & CONCERTS

Linda Markusson
Mail: linda@tradgarn.se

DRIFTCHEF / OPERATION MANAGER

Pontus Fehrling
Mail: pontus@tradgarn.se

KÖKSMÄSTARE / CHEF

Pooya Ajir
Mail: pooya@tradgarn.se
Tel: +46 (0)31-10 20 84

Öppettider

Våra kontorstider: 
Måndag-fredag: 09.00-17.00

Våra telefontider kan variera, men vanligtvis:
Vardagar: ca 09.00-17.00 (Lunchstängt 12:00-13:00)

RESTAURANG
LIVE! – öppettider endast i samband med konserter, se datum HÄR!

NATTKLUBB
Fredagar: vanligtvis 23-03
Lördagar:
vanligtvis 23-03
Läs mer om specifika nattklubbskvällar HÄR!

(Port Du Soleil är tillbaka igen sommaren 2023.)

För mer info om våra specifika events: HÄR!